Výroba ocelových konstrukcí

Výroba ocelových konstrukcí je prováděna v trojlodní hale. Jednotlivé lodě jsou vybaveny účelově dle činností, které mají technologickou návaznost. Všechny lodě jsou vybaveny mostovými jeřáby nosnosti od 5 t do 12,5 t.

Svařování provádíme ručně, na svařovacích automatech a poloautomatech v ochranné atmosféře směsných plynů a pod tavidlem. Pro dělení materiálu využíváme nůžky, které mají délku nožů více než 3 metry a mohou stříhat materiál běžné jakosti do tloušťky 12 mm a profilové nůžky.

Pro tvarované plechy a plechy vyšších tloušťek používáme pálící stroj CNC, jenž je řízen počítačem, plechy pálíme do rozměrů 3 m x 13 m pomocí kyslíku a zemního plynu. Dále provádíme řezání plazmou na CNC stroji o rozměrech 3 x 9 m. Dělení válcovaných profilů provádíme na strojních pilách s nastavitelnými úhly a rozbrušovacích strojích. Jedním z nejmodernějších strojů je CNC děrovací centrum pro počítačem řízené děrování plechů do tloušťky materiálů 20 mm a do průměru děr 46 mm.

Mezi další strojní vybavení naší firmy patří frézky, soustruhy,lis, vrtačky, zakružovací stroj plechů pro zakružování plechů do tloušťky 25 mm a šířky do 3 m a průběžné trýskací zařízení pro ocelové konstrukce.

Výrobní hala 1Výrobní hala 2Výrobní hala 3
Právě se nacházíte:Výroba a montáž ocelových konstrukcí FERRMON, spol. s r.o. > Výroba ocelových konstrukcí
Aktuality

Všechny aktuality  • Česky
  • English
  • Deutsch